Domů > Novinky

SeneCura SeniorCentrum Chrudim

Novinky

Mezinárodní den čaje v SeniorCentru Chrudim

23. 5. 2022 | Chrudim

21. květen byl na konci roku 2019 vyhlášen jako Mezinárodní den čaje. Tento den jsme si u nás v SeniorCentru Chrudim připomněli přednáškou a ochutnávkou kvetoucího čaje, který je ručně vyráběný.

Májové setkávání rodin v SeniorCentru Chrudim

15. 5. 2022 | Chrudim

K příležitosti mezinárodního dne rodin proběhlo 11. 05. 2022 Májové setkávání rodin. Měli jsme možnost užít si příjemné odpoledne, které se vydařilo po všech stránkách.

Křeslo pro hosta v SeniorCentru Chrudim

15. 5. 2022 | Chrudim

Při hledání vhodného kandidáta do našeho "Křesla pro hosta" jsme využili toho, že máme v SeniorCentru Chrudim jednoho z předních odborníků na textil a textilní chemii. Přednášet nám tedy přišel náš klient pan Ing. Kočvara.

Květnová oslava narozenin klientů SeniorCentra Chrudim

15. 5. 2022 | Chrudim

I v květnu naši klienti SeniorCentra Chrudim slavili narozeniny. Tým SeneCury SeniorCentra v Chrudimi přeje všem oslavencům zdraví, spokojenost a vitalitu.

Mezinárodní den sester a ošetřovatelů 12. 5. 2022

12. 5. 2022 | Centrála

Dnes slavíme Mezinárodní den sester a ošetřovatelů. Děkujeme našim zaměstnancům z celého srdce za to, jak poctivě a neúnavně vykonávají svou práci.

Pálení čarodějnic v SeniorCentru Chrudim

3. 5. 2022 | Chrudim

Každý rok u nás v SeniorCentru Chrudim probíhá klienty oblíbené pálení čarodějnic. Na akci nám zahrála živá hudba, zatancovali jsme si a upekli buřty. Atmosféru rozzářily také děti, které náš domov pravidelně navštěvují.

Pojízdná kavárna v SeniorCentru Chrudim

3. 5. 2022 | Chrudim

V rámci Ježíškových vnoučat se nám podařilo pro paní Ladislavu získat pojízdnou kavárnu, která k nám do SeniorCentra Chrudim dorazila díky slečně Kateřině Gotthardové. Klienti tak ochutnali různé druhy kávy a k tomu měli možnost dát si zákusek.

Rakouský týden v SeniorCentru Chrudim

3. 5. 2022 | Chrudim

Poslední týden v dubnu patřil Rakousku, a tak v rámci programu naši klienti ochutnali místní speciality, upekli tradiční koláč a vzdělávali se o této zemi.

Velikonoce v SeniorCentru Chrudim

20. 4. 2022 | Chrudim

Velikonoc v SeniorCentru Chrudim se zúčastnily jako každý rok naše děti a připravily pro klienty krásné slepičky, rozdaly perníky, řekly básničku a Niki zahrála na flétnu.

Veselé Velikonoce

14. 4. 2022 | Centrála

SeneCura přeje Vám i Vašim blízkým krásné Velikonoce a klidné sváteční dny.

SeneCura vstupuje do nového segmentu: Dnes otevřela svoje první rehabilitační centrum

11. 4. 2022 | Centrála

Skupina SeneCura, přední nestátní provozovatel pobytových sociálních sužeb v České republice, otevřela v Plzni své první rehabilitační zařízení. Nová rehabilitace nabídne jak lékařské vyšetření, tak léčebné rehabilitace. Kromě zvýšení kvality stávajících služeb plánuje i rozšíření o další moderní metody. Zahájení provozu se uskutečnilo ve zcela nových prostorách v Papírnické ulici, kam zavítali i první klienti.

Čínský týden v SeniorCentru Chrudim

11. 4. 2022 | Chrudim

Poslední březnový týden jsme s klienty SeniorCentra Chrudim věnovali Číně. Klienti měli možnost vyslechnout a vyzkoušet si, jak se dělá sushi a poté ho i ochutnat.

Uctění památky našeho klienta profesora Frumara

9. 4. 2022 | Chrudim

Po úmrtí našeho klienta profesora Frumara, který byl přínosem pro vědu a Univerzitu Pardubice, jsme se domluvili s jeho rodinou, že uctíme jeho památku a vysadíme za něj lípu srdčitou.

Mezinárodní den žen v SeniorCentru Chrudim

25. 3. 2022 | Chrudim

Mezinárodní den žen je pro nás vždy příjemnou a milou událostí. V letošním roce však nerozdával květiny náš pan ředitel, ale naši páni klienti SeniorCentra Chrudim.

Otevření nového SeniorCentra Humpolec: Klienti se nastěhovali do nového domova. Začal fungovat první PPP projekt v sociální oblasti v ČR

2. 3. 2022 | Centrála

Klienti domova pro seniory v Humpolci se přestěhovali do nově postaveného SeniorCentra, které je prvním PPP projektem v oblasti sociální péče v České republice. Moderní domov vznikl díky partnerství veřejného a soukromého sektoru, Kraje Vysočina a skupiny SeneCura.

SeniorCentrum Chrudim: Zábava pro chladné dny

2. 3. 2022 | Chrudim

Dlouhé zimní dny nás neodradí. V SeniorCentru Chrudim pořádáme souboje u kulečníku, které jsou skvělým způsobem, jak tyto chladné dny trávit a užít si skvělou zábavu.

1 2 8 9